OnlineIdea
KARIERA

Zawsze jesteśmy otwarci na nowe talenty!

Dobrze zgrany zespół to podstawa sukcesu każdej realizacji, a bez niego nawet najlepsze pomysły są skazane na niepowodzenie. Jeśli lubisz wyzwania, jesteś nastawiony na nieustanny rozwój, wierzysz w siebie i masz umiejętności, których szukamy – wyślij nam swoje CV. Obecnie poszukujemy osób na poniższe stanowiska, ale zawsze możesz nam przesłać swoją aplikację i pomysł na włączenie do zespołu.
Grafik komputerowy

Masz świetne wyczucie estetyki, doświadczenie w projektowaniu graficznym i chcesz rozwijać swoje umiejętności? Potrafisz zaplanować własną pracę i nie straszny Ci żaden deadline, a do tego wolisz kameralny zespół od wielkiego korpo? Jeśli tak, to zapewne nie przypadek, że trafiłeś/aś właśnie na nas!

W OnlineIdea tworzymy dedykowane aplikacje internetowe oraz rozwijamy własne produkty. Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko grafika. Czego oczekujemy i jakie korzyści oferujemy w ramach współpracy?

Zadania:

  • projektowanie layoutów aplikacji i stron internetowych,
  • projektowanie grafik na potrzeby mediów społecznościowych,
  • podstawowa obróbka zdjęć.

Wszystkiego można się nauczyć, ale poszukujemy osoby, która posiada doświadczenie w realizowaniu powyższych zadań. Wymagania, jakie stawiamy idealnej kandydatce/kandydatowi to:

  • dobra znajomość programów Adobe Illustrator oraz XD,
  • znajomość Adobe Photoshop w zakresie podstawowej fotoedycji,
  • wyczucie estetyczne,dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność nawiązywania dobrych relacji oraz współpracy w zespole.

Dodatkowym plusem będzie:

  • podstawowa znajomość Adobe Premiere,
  • znajomość zasad tworzenia grafik na potrzeby mediów społecznościowych.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze w dobrze prosperującej firmie,
  • wysokiej jakości narzędzia pracy – pracujemy wyłącznie na Mac’ach,
  • swobodną i niekorporacyjną atmosferę połączoną z profesjonalizmem.

W odpowiedzi na ogłoszenie, prosimy o przesłanie swojego CV oraz portfolio adekwatne do zadań wymienionych w ofercie. W treści dokumentów aplikacyjnych prosimy zamieścić następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez OnlineIdea Sp. z o.o., moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

RoR - Backend Web Developer

W OnlineIdea tworzymy dedykowane aplikacje webowe oraz rozwijamy własne produkty. Pracy mamy na wiele miesięcy naprzód i z tego powodu chcemy powiększyć nas zespół pod każdym względem.

Jakie korzyści oferujemy w ramach współpracy i kogo dokładnie szukamy?

Poszukujemy doświadczonych developerów, którzy:

  • posiadają doświadczenie jako programiści aplikacji webowych w architekturze MVC, najlepiej w językach takich jak PHP, Python, Ruby lub inne.
  • dobrze znają relacyjne bazy danych, takie jak MySQL czy PostgreSQL,
  • korzystają z frameworków JS,
  • swobodnie radzą sobie z shellem unix’owym
  • potrafią rozwiązywać problemy i pracować w zespole,
  • orientują się w narzędziach kontroli wersji GIT lub Mercurial,
  • znają język angielski,
  • posiadają wolę nauki i rozwoju!

Oferujemy:

  • wynagrodzenie: 3000 - 7000 PLN netto [B2B] (w przypadku umowy o pracę/umowy zlecenie szczegóły finansowe do uzgodnienia),możliwość rozwoju i szybkiego awansu, bo panuje u nas pełna merytokracja,
  • dostęp do wiedzy

W odpowiedzi na ogłoszenie, prosimy o przesłanie swojego CV. W treści dokumentów aplikacyjnych prosimy zamieścić następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez OnlineIdea Sp. z o.o., moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”